75 punktów, które pomogą stworzyć i sprzedać wartościowy e-book

JAK WYDAĆ I SPRZEDAĆ EBOOK, KTÓRY BĘDZIE DLA CIEBIE ZARABIAŁ A ZARAZEM BĘDZIE WARTOŚCIOWY DLA KLIENTA

Pobierz bezpłatnie  checklistę 75 punktów kontrolnych, dzięki którym stworzysz i sprzedasz swój e-book.

To lista kroków, których nie możesz pominąć, jeżeli z powodzeniem chcesz sprzedawać swój e-book. Chyba że nie zależy Ci na efektywności i wolisz wydać setki i tysiące złotych na nieskuteczne działania – w takim razie checklista nie będzie Ci potrzebna.

Główne tematy, na których się skupiam, to:

Proces tworzenie e-booka
Analiza konkurencji
Strategia
Oferta
Działania przed premierą
Premiera
Działania po premierze
Optymalizacja strony internetowej
Budowanie zaufania klientów
Finanse

Dlaczego warto?

Otrzymasz pigułkę wiedzy od praktyka, który sprzedał już blisko 30 000 e-booków. Pomoże Ci ona w dopracowaniu swojego e-booka, aby wyróżniał się on na tle konkurencji.
Przedstawię Ci kompleksowy sposób budowy swojego biznesu online w oparciu o sprzedaż e-booków. Wyniki finansowe i zadowolenie klienta to rezultat wielu tysięcy drobnych decyzji, z których każda ma znaczenie dla sukcesu Twojego przedsięwzięcia.
Dopiero planujesz napisać własny e-book? Świetnie trafiłeś! Przedstawię Ci gotową Formułę, dzięki której nie popełnisz moich błędów i skutecznie zrealizujesz wybraną strategię. Dowiesz się, jak szybko stworzyć pierwszy e-book, a następnie generować wyższą sprzedaż bez zbędnych kosztów.

Dlaczego tak mało osób zarabia na swoich e-bookach?

Z jednej strony próg wejścia w ten biznes jest bardzo niski – w zasadzie każdy może stworzyć swój poradnik w formie e-booka i zacząć go sprzedawać. Z drugiej strony problematyczna okazuje się realizacja.

Każdy, kto spróbował stworzyć i sprzedać swój e-book wie, że jest to proces, w ramach którego trzeba sprostać wielu wyzwaniom oraz rozwiązać liczne dylematy. Próbując samemu stawić czoła tym licznym problemom, łatwo w pewnym momencie zniechęcić się i zaniechać dalszych działań.

Główną przyczyną tych niepowodzeń jest brak doświadczenia oraz odpowiedniej wiedzy, które są kluczowe w rozwoju tego typu biznesu. Wystarczy więc je zdobyć, ponieważ to one od początku decydują o powodzeniu projektu.

Przygotowując swoją najnowszą publikację, zauważyłem też pewną zależność. W Internecie spotkać można bowiem wielu ekspertów, którzy chętnie uczą i dają rady w zakresie sprzedaży własny produktów, nie mając jednocześnie na swoim koncie żadnego doświadczenia z zarabianiem na swoich e-bookach. Korzystając z wiedzy takich „specjalistów” łatwo popaść we frustrację, ponieważ działania przez nich proponowane po prostu… nie przynoszą efektów!

Po stworzeniu blisko 40 publikacji znalazłem wiele punktów styku, które sprawdzą się praktycznie w każdej branży. Przedstawiam Ci kluczowe elementy, które musisz poznać, aby skutecznie sprzedawać własny e-book.

O mnie

Nazywam się Arkadiusz Szuba i na co dzień zajmuję się prowadzeniem firmy oraz budowaniem marki „Zmiany Sylwetki”. 

Firmę zbudowałem praktycznie od zera, mając zaledwie kilka tysięcy złotych w kieszeni.

Postanowiłem wówczas zaryzykować i dlatego zrezygnowałem z pracy trenera personalnego, aby oddać się własnej działalności gospodarczej.

Pierwszy mój e-book wydałem w 2018 roku i okazał się totalną klapą. Popełniłem w nim wszystkie możliwe błędy. 

Postanowiłem wówczas, że nauczę się skutecznego tworzenia, wydawania i sprzedawania e-booków oraz że będę na tym zarabiał. 

Przełom nastąpił w 2020 r, kiedy sprzedałem ponad 1 100 egzemplarzy e-booka, co przyniosło mi przychód w wysokości 40 700 zł.

Arkadiusz Szuba

Arkadiusz Szuba

Dlaczego Warto Pobrać Checklistę?

nie pominiesz żadnego elementu podczas tworzenia e-booka,
ułożysz skuteczny plan działania,
zwiększysz sprzedaż swojego e-booka przy zastosowaniu prostej strategii,
zorganizujesz premierę e-booka, dzięki której od samego początku zaczniesz zarabiać,
będziesz miał pod kontrolą wszystkie etapy: od tworzenia po promocję i sprzedaż.

Pobierz Bezpłatnie

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Arkadiusz Szuba. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

© Copyright Arkadiusz Szuba 2023.  Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Polityka Prywatności 

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close