Konsultacje 1:1

W ramach konsultacji skupimy się na optymalizacji i rozwoju Twojego produktu cyfrowego. Moje doświadczenie i wiedza w dziedzinie e-commerce pozwalają mi skrupulatnie i efektywnie pracować nad Twoim produktem, aby osiągnąć zamierzony efekt.


Jak wyglądają moje konsultacje?

Nasze spotkania odbywają się online, co pozwala nam na elastyczność czasową i geograficzną (możesz być w dowolnym miejscu na świecie). Pierwsze spotkanie służy do zrozumienia Twoich celów biznesowych oraz analizy aktualnej sytuacji e-commerce w Twojej firmie. Następnie ustalamy plan pracy, terminy kolejnych sesji. Pracujemy w tempie i długościach sesji dostosowanych do Twoich potrzeb, zapewniając ciągłość wsparcia.


Dlaczego warto skorzystać z moich konsultacji?

Moje konsultacje pozwolą Ci skrócić czas potrzebny na osiągnięcie swoich. Dzięki mojemu doświadczeniu i sprawdzonym strategiom będziesz mógł szybko wdrożyć skuteczne rozwiązania. Moje doradztwo pomoże Ci uniknąć częstych błędów popełnianych na początku działalności e-commerce oraz zoptymalizować już istniejące procesy.


Kiedy warto skorzystać z naszych konsultacji e-commerce?

Jeśli chcesz przeanlizować swój pomysł na produkt cyfrowy.
Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż i wykorzystać pełen potencjał swojego sklepu internetowego.
Jeśli potrzebujesz strategii reklamowej dla swojego produktu.
Jeśli chcesz stworzyć, bądź poprawić swoją ofertę sprzedażową.
Jeśli planujesz rozbudowę swojej platformy e-commerce i potrzebujesz wsparcia w procesie rozwoju.
Jeśli zauważasz problemy z konwersją lub retencją klientów i szukasz skutecznych strategii ich rozwiązania.


Moje konsultacje e-commerce są dla Ciebie, jeśli pragniesz efektywnie wykorzystać potencjał swojej firmy w świecie e-commerce. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby rozpocząć pracę nad sukcesem Twojego biznesu online!

ZACZNIJ PRACOWAĆ NAD SWOIM BIZNESEM

WYBIERZ PLAN DLA SIEBIE


Podstawowy

1h konsultacji jest idealna jeśli masz jeden konkretny temat, lub problem do rozwiązania.

Konsultacja 1h on-line

Rozwiąż swój podstawowy problem

Premium

Idealne do pracy nad konkretnym tematem i analizowanie pracy.

Pakiet 5h Konsultacji

Analiza produktu
Grupa docelowa
Oferta
Strategia sprzedażowa
Lejek sprzedażowy
Budowanie bazy e-mail

VIP

Dla osób/firm najbardziej zaangażowanych.

Pakiet 10h Konsultacji

Idealne, kiedy potrzebujesz doświadczonego eksperta, z którym w zaufaniu popracujesz na swoją firmą!
Pakiet wystarcza na kilka miesięcy współpracy.

O mnie

Strategia, którą stosuję, przynosi efekty!

Super, że tutaj jesteś i zainteresowałeś się moją osobą. Przed zakupem produktu czy usługi zawsze sprawdzam opinie i recenzje oraz to, kto jest sprzedawcą. Nikt nie lubi kupować „kota w worku”, dlatego chciałbym przedstawić Ci dane świadczące o tym, że strategia, którą stosuję, przynosi efekty.

Nazywam się Arkadiusz Szuba i na co dzień zajmuję się prowadzeniem firmy oraz budowaniem marki „Zmiany Sylwetki”. Firmę zbudowałem praktycznie od zera, mając zaledwie kilka tysięcy złotych w kieszeni. Postanowiłem wówczas zaryzykować i dlatego zrezygnowałem z pracy trenera personalnego, aby oddać się własnej działalności gospodarczej. 

Wpływ na to miała pandemia COVID-19, która pokrzyżowała moje plany prowadzenia treningów.  Siłą rzeczy musiałem znaleźć swój sposób na zarabianie. A wszystko to, co udało mi się zrealizować, dokonałem bez żadnych dotacji, doświadczenia czy rozpoznawalności. Niewiele osób wierzyło w ten projekt, ale miałem przeczucie, że sprzedaż e-booków może stać się moim sposobem na życie.

Pierwszy mój e-book wydałem w 2018 roku i okazał się totalną klapą. Popełniłem w nim wszystkie możliwe błędy. Postanowiłem wówczas, że nauczę się skutecznego tworzenia, wydawania i sprzedawania e-booków oraz że będę na tym zarabiał. Przełom nastąpił w 2020 r, kiedy sprzedałem ponad 1 100 egzemplarzy e-booka, co przyniosło mi przychód w wysokości 40 700 zł.

Na zdobywaniu wiedzy na temat tworzenia i sprzedaży e-booków spędziłem wiele czasu. Teraz przyszedł moment na to, aby podzielić się tą wiedzą również z Tobą.

Więcej o mnie, całej mojej historii wydawania własnych e-booków oraz etapach ich tworzenia, znajdziesz w mojej najnowszej publikacji.

Moje liczby

Moja strategia działa i świadczą o tym poniższe liczby.

Doświadczenie twórcze w latach

+

Wydanych e-booków

+

Baza kontaktów e-mailowych

K

Sprzedanych e-booków

+

© Copyright Arkadiusz Szuba 2023.  Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Polityka Prywatności.