O mnie

Strategia, którą stosuję, przynosi efekty!

Super, że tutaj jesteś i zainteresowałeś się moją osobą. Przed zakupem produktu czy usługi zawsze sprawdzam opinie i recenzje oraz to, kto jest sprzedawcą. Nikt nie lubi kupować „kota w worku”, dlatego chciałbym przedstawić Ci dane świadczące o tym, że strategia, którą stosuję, przynosi efekty.

Nazywam się Arkadiusz Szuba i na co dzień zajmuję się prowadzeniem firmy oraz budowaniem marki „Zmiany Sylwetki”. Firmę zbudowałem praktycznie od zera, mając zaledwie kilka tysięcy złotych w kieszeni. Postanowiłem wówczas zaryzykować i dlatego zrezygnowałem z pracy trenera personalnego, aby oddać się własnej działalności gospodarczej. 

Wpływ na to miała pandemia COVID-19, która pokrzyżowała moje plany prowadzenia treningów.  Siłą rzeczy musiałem znaleźć swój sposób na zarabianie. A wszystko to, co udało mi się zrealizować, dokonałem bez żadnych dotacji, doświadczenia czy rozpoznawalności. Niewiele osób wierzyło w ten projekt, ale miałem przeczucie, że sprzedaż e-booków może stać się moim sposobem na życie.

Pierwszy mój e-book wydałem w 2018 roku i okazał się totalną klapą. Popełniłem w nim wszystkie możliwe błędy. Postanowiłem wówczas, że nauczę się skutecznego tworzenia, wydawania i sprzedawania e-booków oraz że będę na tym zarabiał. Przełom nastąpił w 2020 r, kiedy sprzedałem ponad 1 100 egzemplarzy e-booka, co przyniosło mi przychód w wysokości 40 700 zł.

Na zdobywaniu wiedzy na temat tworzenia i sprzedaży e-booków spędziłem wiele czasu. Teraz przyszedł moment na to, aby podzielić się tą wiedzą również z Tobą.

Więcej o mnie, całej mojej historii wydawania własnych e-booków oraz etapach ich tworzenia, znajdziesz w mojej najnowszej publikacji.

Moje liczby

Moja strategia działa i świadczą o tym poniższe liczby.

Doświadczenie twórcze w latach

+

Wydanych e-booków

+

Baza kontaktów e-mailowych

K

Sprzedanych e-booków

+

Co mnie wyróżnia?

W najprostszy sposób pokazuję, jak przekuć swoją wiedzą w e-book i zacząć na niej zarabiać.

Nawet jeśli zaczynasz od zera

Możesz zacząć tworzyć bez żadnych pieniędzy bądź z minimalnym wkładem.

Łatwość zastosowania

Nie potrzebujesz specjalnych umiejętności – wszystko możesz zrobić wg schematu, który znajdziesz w e-booku.

Nauczysz się sprzedaży

Sprzedaż e-booków to umiejętność, której możesz się nauczyć.

Zbudujesz silną markę

Gdy zaczynałem, nie miałem rozpoznawalnej marki, którą dopiero musiałem wykreować, dlatego wiem, w jaki sposób budować brand, aby wzbudzić zaufanie i w łatwy sposób sprzedawać swoje produkty.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałem...

Chcesz wydać własny e-book?

Jesteś w możliwie najlepszym miejscu, aby to zrobić. Kliknij przycisk poniżej i sprawdź co dla Ciebie przygotowałem.

arekszuba.pl

Chcesz tworzyć własne produkty cyfrowe? Trafiłeś idealnie! E-book to najlepsza forma, z jaką możesz zacząć działać!

Kontakt

Arkadiusz Szuba
NIP: 684 247 39 37
REGON: 180660863

Social media

Facebook

Instagram

Youtube

Tik Tok

© Copyright Arkadiusz Szuba 2023.  Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Polityka Prywatności.